Host family

5. ledna 2012 v 16:02
Takže hned po schválení profilu...asi cca 4 dny mi byla zaslána první nabídka rodiny.... Musím konstatovat, že profil mi byl schválen aniž by jsem tam měla vložené video...což jsem nepochopila...samozřejmě, že ještě ten den co se mi ozvala HF jsem tam video vložila( řekla bych, že to bylo docela rychlé, když některé děvčata čekají měsíce na první rodinu).

Rodina je z Virginie a má 3 děti: Bridget 9, Mathew 7 and John 6. HM & HD se rozvádění a bydlí odděleně. Děti jsou hodně hyperaktivní to mi přímo napsala HM. Bridget na to dokonce bere i léky má nějakou poruchu chování a náladovosti.

HM uváděla, že všichni tři děti chodí do jedné školy což by bylo v pohodě škola je necelý km autem od domu! To by mi vyhovovalo. Rodina též hodně cestuje....

Na můj vkus jsou děti moc velcí...je to výhoda ale i nevýhoda...a hlavně 3 hyperaktivní děti? Asi jen blázen by to zval....Nechci domů přijet šedivá Plačící

No abych to shrnula...vyměnily jsme si pár e-mailů ( ani hovor jsme neměly) a tím naše konverzace utichla...napsala jsem jim to ve vší slušnosti ale zároveň jsem si i nechala otevřená vrátka.
Mezi náma rodina byla hodně divná....Překvapený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chelseenka chelseenka | Web | 5. ledna 2012 v 20:01 | Reagovat

já bych zase tenhle věk brala hned :) ale když už ti to napíši že jsou hyperaktivní, tak to musí být rachot...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama