Next call?

24. ledna 2012 v 9:30
Psala mi HM jestli budu mít dnes čas, že by se mnou chtěl mluvit její manžel. Ptala se mě zda mi může zavolat na mobil odpoledne mého času.

Mezi tím mi psala jejich au-pair, která tam je do konce března. Napsala, že ze začátku je to pěkný záhul a potom, když se dostanu do tý jejich každodenní rutiny tak to bude lehčí....Docela je vychválila...no nevím zda nad ní HM stála, když to Christina psala :-) co my víme? :-)

HM jsem napsla, že bohužel přes týden v těchto hodinách nemohu pač jsem v práci. Vyhovuje mi spíše večer to už jsem doma...Abych klábosila v práci s host family....je blbý nápad. V práci to totiž ještě nevědí, že něco takového podnikám....tak si nemůžu dovolit být bez práce...Nejsou totiž žádné koláče :-) Chápete to!

Možná si říkáte, že se dá někam zalést...a promluvit s nimi...No po pravdě moc velké šance tu nejsou. Sedím na open spacu a máme tři patra....Jsme docela velká firma...a všude někdo je! I na to blbý WC. Kdyby jsem vyběhla na ulici tak uslyším tak velké prd.....Takže asi tak!
A navíc to moc nehrotím, protože stále nevím....jestli do toho mám jít! Sakra proč právě já!!!! :-(
Když já lhát neumím a vždy na sebe něco vybliju a takhle to dopadá! Mlčící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama