Third HF

17. ledna 2012 v 9:30
Musím říci, že včera jsem měla celý den náladu pod psa...:-( Tak všeobecně to na mě padlo...Jestli vůbec někdy odjedu atd....Celý den jsem v práci sledovala e-mail zda mi něco nedorazilo...Bohůžel nic! Až když jsem přišla domů tak mi dorazil e-mail v 16:35 to bylo přesně, když jsem odešla z worku :-) Vtipné, že?

Takže napsala mi třetí rodina. Rodina má pro změnu 5 opravdu roztomilých dětí :-) Josie (girl, 6), Tori (girl, 5), Aj (boy, 3), Elliott (boy, 5), Victor (boy, 5). Žijí v Texasu což mě docela láká....
Dětičky mi padly do oka takové bych si představovala hlídat ale na můj vkus je jich opravdu moc :-( taková menší školka :-)))
Musím se smířit s tím, že buď se to bude zvyšovat nebo budu mít tři děti a basta! Jak říkala Ivča K. asi jsem byla moc pravdomluvná..., že jsem na sebe všechno vyblila...v dopise. Já sama jsem totiž z pěti dětí a tři děti jsem hlídala v UK...tak se není čemu divit, že mi odepisují takové HF!

HM ( Elizabeht) pracuje jako projektový manažer ve firmě Dell vede tam svůj tým o pěti lidech. HD ( Victor) je v důchodu....stará se o farmu. Oni nebydlí na farmě ale někam dojíždí....asi cca 2x do týdne...a tam i přespává!

Dětí mají docela dost zájmů!

HF měly celkem tři au-pair. Jedna byla němka a dvě ze švédky....Němka tam zůstala jen 2 měsíce, protože prý pořád něco měnila...a chtěla měnit jejich rutinu! Druhou si vzali z "rematche" co jsem pochopila....a ta třetí tam je stále. S ní by jsem se měla vystřídat. Mě by chtěli koncem března.

Na téhle rodině se mi líbí to, že jsem včera hned odepsala....a ona mi obratem napsala zpět! To jsem nečekala..., protože u předchozích dvou rodin jsem čekala třeba až 4 dny na odpověď! ( škoda, že mají tolik dětí).

Navrhla jsem pohovor po skypu. HM by chtěla též. Navrhuje pátek to, že má volno! Tak tedy v pátek v 8 p.m. méno času! :-)

Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iva Kratochvílová Iva Kratochvílová | Web | 17. ledna 2012 v 13:42 | Reagovat

jupííí, tvůj první skype na obzoruuuu... ;) hodně štěsťí ti přeju ;) :*

2 Míša Míša | Web | 17. ledna 2012 v 15:25 | Reagovat

Hele, alespoň si zkusíš skype a kdo ví, co ti řeknou. Třeba budeš unešená bez ohledu na to, kolik mají dětí. Kord oni budou chodit určitě do školy či školy či jeslí :)

3 Růženka Růženka | 18. ledna 2012 v 8:43 | Reagovat

jj, uvidíme...těším se :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama