Skype with Connecticut

12. března 2012 v 11:36
Tááák znova....jsem psala článek a záhadně se mi to vymazalo :-( to fakt miluji....

Jinak skype s HF mám řekla bych úspěšně zasebou....proběhl v sotobu v 15:30 našeho času. Když mi zvonil hovor tak jsem pochopitelně příjmula s videem a na gauči seděla celá rodinka...včetně psíka :-) Bylo to milé.
Ale o to více jsem byla nervozní. Jinak jsem prohodila i pár slov s malýma princezničkama :-) jsou užasný.

Nečekala jsem, že na mě takhle zapůsobí. HM+HD jsou opravdu milí lidé. Jsou to velcí sympoši a udělali na mě veliký dojem....HM mi ukazovala house přes webku. Pěkný domeček. Není až tak velký ale krásný. A navíc by jsem si tam ani nestačila zvyknout pač se stěhují do Colorada a to ten měsíc, který by jsem tam měla dorazit.
Krásně jsme si pokecali a to celých 56 min. což byl můj rekord....HM mluvila docela rychle což mě dostávalo....:-)
HD semnou mluvil o Praze pač tu má rodinu ale nikdy tu nebyl....Říkal, že je to jeho sen se podívat do Prahy a já na to, že můj sen je se podívat do US :-) vtipný...
Jinak HM mi poslala kontakt na jejich au-pair,je švédka s ní jsem si vyměnila 2 emaily a dnes v 19:00 našeho času by jsem s ní měla mít skype :-) tak se těším!
Včera jsem psala HM email. Jaký byl víkend a že jsme si s Victorií (au-pair) vyměnily emaily a že jsme se domluvily na dnešek. HM odepsala, že víkend v pohodě, že tam mají krásné počasí a že pracovala na zahradě, že jí pomáhal pejsek :-) a že jí mám dát hned vědět jak to dopadlo s Victorií. Takže si musím připravit otázky ale jsem úplně vygumovaná :-( Please help meeeee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama