Duben 2012

My flight ticket

24. dubna 2012 v 9:35
Zdravím,

tak minulý týden mi dorazila vysněná letenka :-) ani jsem to jsem nestačila napsat...Když mi volala Míša U. podívej se do emailu nebo do roomu máme tak společný let a to přímý tak jsem byla radostí bez sebe! Nemohla jsem tomu uvěřit, že já zrovna budu mít takové štěstí??? Na tom se mi něco nezdá :-)
Ano je to tak mám přímý let z Praha - NYC 6.5.2012 ve 13:25 a letím DELTOU a to ještě k tomu jako bonus máme dvě místa u sebe u okýnka :-))) takže superrrrrr!

Alespoň jednou se na mě usmálo štěstí! I´m so happy!!!

CRAZY!

17. dubna 2012 v 16:29
Tak musím chtít nechtít napsat další krátký článek! Zase se mi vrátilo to sledování emailové schránky a dalších věcí zda nedorazila "letenka".

Začíná se mi to docela stupňovat :-) včera jsem se tam podívala asi cca 3x a dnes min. 7 - 8 x takže asi blázním či co!Nerozhodný Je to zvědavost a taky to, aby jsem si to srovnala v hlavě! Chápete?
Jenže při mém štěstí se to dozvíme asi až opravdu 10 dní před odletem...ono to stačí ale zase tak ZVĚDAVOST! Nemáme to štěstí jako Ivetka se Zuzkou :-), že to věděli asi 2 nebo 3 týdny do předu přešně to nevím to bych lhala....ale měly dokonce přímák :-)

No každopádně děkuji Míše Ušiákové, že mě nakazila MOREM!!! :-)))

"TO DO"....

16. dubna 2012 v 15:59
Ahojte všichni,

tak se zase ozývám po delší době! Jsem to ostuda já vím :-) ale nevím kde mi hlava stojí! Od té doby co jsem byla na ambasádě pro vízum tak mám pořád co dělat a to doslova....pořád nějaké zařizování a nakupování a samozřejmě spousty rozlučkových akcí!
Si říkám, že celý rok si na mě nikdo nevzpomene a potom jsem naroztrhání. Všichni mě chtějí vidět před velkou cestou a rozloučit se semnou! Nesnáším loučení si říkám proč sakra, vždyť tam nejednu na věčnost...jedu jen na nějakou dobu a potom se vrátím...nemám ráda ty řeči TŘEBA SE TAM VDÁŠ A UŽ SE NEVRÁTÍŠ etc....jj, třeba! Njn...takové jsou některý lidi.

Dnes mi dorazil e-mail z APIA, že si mám akutalizovat v listu TO DO moje víza pokud jsem tak už neučińila a že se pracuje na nešich letech! Tak jsem zvědavá jakým letem poletíme ( záměrně píši my) pač tak trochu počítám s Míšou Ušiákovou, která by měla letět stejný den jako já a to 6.5.2012 tj. neděle pač obě letíme na AAA driving course :-) tak doufejme, že poletíme spolu! Bylo by to fajn :-) Ve dvou se to táhne vždycky lépe :-), že?